Joukko osaajia


Olemme monipuolinen joukko alan osaajia; arkkitehteja, rakennusarkkitehteja ja insinöörejä, miljöösuunnittelijoita, rakennuspiirtäjiä, mallinnus- ja visualisointiguruja sekä sisustusarkkitehtejä. Yhteen hitsautuneesta porukastamme löytyy kokemusta ja tuoretta kykyä.


  • Kaikki
  • Arkkitehtisuunnittelijat
  • Sisustusarkkitehdit
  • Visualisoijat

Agneta Huuhtanen

Rakennusinsinööri

040 595 4737
agneta.huuhtanen@parviainenark.fi

Anna Markkula

Arkkitehtiylioppilas

050 466 2730
anna.markkula@parviainenark.fi

Anne Henttonen

Sisustusarkkitehti SIO, TaM

050 452 5629
anne.henttonen@parviainenark.fi

Antti Hakonen

Rakennusarkkitehti

09 4174 1400
antti.hakonen@parviainenark.fi

Bratislav Toskovic

Arkkitehti SAFA

050 589 6913
bratislav.toskovic@parviainenark.fi

Caius Verhe

Sisustusarkkitehti, visualisoija

09 4174 1400
caius.verhe@parviainenark.fi

Hanna Sunela

Arkkitehti SAFA

040 5927181
hanna.sunela@parviainenark.fi

Hannu Kymäläinen

Rakennuspiirtäjä

050 400 0335
hannu.kymalainen@parviainenark.fi

Helmi Mälkönen

Arkkitehti

041 502 5558
helmi.malkonen@parviainenark.fi

Iida Nylund

Sisustusarkkitehti, TaM

050 374 3258
iida.nylund@parviainenark.fi

Jaakko Berg

Rakennusarkkitehti

050 560 8186
jaakko.berg@parviainenark.fi

Jani Ristimäki

Arkkitehti SAFA

040 709 0273
jani.ristimaki@parviainenark.fi

Juha "Juuso" Heiska

Rakennusarkkitehti RIA

050 324 3088
juha.heiska@parviainenark.fi

Jyri Jernström

3D-graafikko

050 406 5865
jyri.jernstrom@parviainenark.fi

Kaisa Eriksson

Sisustusarkkitehti

050 363 0727
kaisa.eriksson@parviainenark.fi

Kimmo Kaila

Rakennuspiirtäjä

050 407 8874
kimmo.kaila@parviainenark.fi

Laura Ojala

Miljöösuunnitteluinsinööri

09 4174 1400
laura.ojala@parviainenark.fi

Marco Rodriguez

Arkkitehti, sisustusarkkitehti

044 521 1017
marco.rodriguez@parviainenark.fi

Maria Haapala

Interior Architect

045 631 3687
maria.haapala@parviainenark.fi

Maria Björklund

Arkkitehti SAFA

040 554 6106
maria.bjorklund@parviainenark.fi

Merja Tanska

Rakennuspiirtäjä

044 2773799
merja.tanska@parviainenark.fi

Miguel Santos

Arkkitehti

045 127 3221
miguel.santos@parviainenark.fi

Mikko Lahikainen

Toimitusjohtaja, arkkitehti SAFA

050 527 4887
mikko.lahikainen@parviainenark.fi

Milla Alhonoja

Rakennuspiirtäjä

041 501 5072
milla.alhonoja@parviainenark.fi

Minja Saario

Arkkitehti SAFA (äitiyslomalla)

050 381 3668
minja.saario@parviainenark.fi

Panu Rimmi

Rakennuspiirtäjä

045 805 5290
panu.rimmi@parviainenark.fi

Pinja Finell

Rakennusarkkitehtiopiskelija

09 4174 1400
pinja.finell@parviainenark.fi

Ramon Oris

Arkkitehti SAFA

050 492 4190
ramon.oris@parviainenark.fi

Reeta Lehto

Sisustusarkkitehti

040 772 6732
reeta.lehto@parviainenark.fi

Salla Tervo

Sisustusarkkitehti SIO

040 165 1525
salla.tervo@parviainenark.fi

Salla Visuri

Rakennuspiirtäjä

040 737 0097
salla.visuri@parviainenark.fi

Tea Ellala

Sisustusarkkitehti, TaM

0400 167 097
tea.ellala@parviainenark.fi

Teija Tarvo

Sisustusarkkitehti SIO, TaM

050 576 9763
teija.tarvo@parviainenark.fi

Terhi Isokuortti

Graafinen suunnittelija, copywriter

040 715 4418
terhi.isokuortti@parviainenark.fi

Tiitta Salmenkivi

Sisustusarkkitehti, TaM

040 722 8810
tiitta.salmenkivi@parviainenark.fi

Tijana Pešić

Rakennuspiirtäjä

09 4174 1400
tijana.pesic@parviainenark.fi

Tuuli Saarinen

Arkkitehti

09 4174 1400
tuuli.saarinen@parviainenark.fi

Veera Yli-Saari

Arkkitehtiylioppilas

050 353 5433
veera.yli-saari@parviainenark.fi

Veronika Vanamo

Rakennusarkkitehti

09 4174 1400
veronika.vanamo@parviainenark.fi

Virve Penttilä

Palvelumuotoilija

040 776 7793
virve.penttila@parviainenark.fi

Sinä?

Pääsuunnittelija / projektiarkkitehti


rekrytointi@parviainenark.fi