Joukko osaajia


Olemme monipuolinen joukko alan osaajia; arkkitehteja, rakennusarkkitehteja ja insinöörejä, miljöösuunnittelijoita, rakennuspiirtäjiä, mallinnus- ja visualisointiguruja sekä sisustusarkkitehtejä. Yhteen hitsautuneesta porukastamme löytyy kokemusta ja tuoretta kykyä.


  • Kaikki
  • Johto
  • Arkkitehtisuunnittelijat
  • Sisustussuunnittelijat
  • Visualisoijat

Agneta Huuhtanen

Rakennusinsinööri

040 595 4737
agneta.huuhtanen@parviainenark.fi

Albina Hakkarainen

Arkkitehti SAFA

0400 184 907
albina.hakkarainen@parviainenark.fi

Alice Mattila

Sisustusarkkitehtiopiskelija

044 384 4032
alice.mattila@parviainenark.fi

Anamarija Ban

Arkkitehti

09 4174 1400
anamarija.ban@parviainenark.fi

Anna Puisto

Arkkitehti SAFA

040 743 7263
anna.puisto@parviainenark.fi

Bratislav Toskovic

Arkkitehti SAFA

050 589 6913
bratislav.toskovic@parviainenark.fi

Hannu Kymäläinen

Rakennuspiirtäjä

050 400 0335
hannu.kymalainen@parviainenark.fi

Heli Ahola

Rakennuspiirtäjä

050 401 0642
heli.ahola@parviainenark.fi

Iida Nylund

Sisustusarkkitehti, TaM

050 374 3258
iida.nylund@parviainenark.fi

Jaakko Berg

Rakennusarkkitehti

050 560 8186
jaakko.berg@parviainenark.fi

Jaana Räsänen

Sisustusarkkitehti

040 765 4073
jaana.rasanen@parviainenark.fi

Jani Ristimäki

Arkkitehti SAFA

040 7090 273
jani.ristimaki@parviainenark.fi

Juha "Juuso" Heiska

Rakennusarkkitehti RIA

050 324 3088
juha.heiska@parviainenark.fi

Jorma Koskinen

Suunnittelija

09 4174 1400
jorma.koskinen@parviainenark.fi

Jyri Jernström

3D-graafikko

050 406 5865
jyri.jernstrom@parviainenark.fi

Kaisa Eriksson

Sisustusarkkitehti

050 363 0727
kaisa.eriksson@parviainenark.fi

Katri Palomäki

Arkkitehti

050 405 7824
katri.ylonen@parviainenark.fi

Kimmo Kaila

Rakennuspiirtäjä

050 407 8874
kimmo.kaila@parviainenark.fi

Laura Ojala

Miljöösuunnitteluinsinööri

050 407 2547
laura.ojala@parviainenark.fi

Maaria Turunen

Arkkitehti

0400 454 292
maaria.turunen@parviainenark.fi

Merja Tanska

Rakennuspiirtäjä

050 408 4280
merja.tanska@parviainenark.fi

Mikko Lahikainen

Toimitusjohtaja, arkkitehti SAFA

050 527 4887
mikko.lahikainen@parviainenark.fi

Panu Rimmi

Rakennuspiirtäjä

045 805 5290
panu.rimmi@parviainenark.fi

Paula Jaatinen

Johtava arkkitehti, arkkitehti SAFA

050 588 0122
paula.jaatinen@parviainenark.fi

Reeta Lehto

Sisustussuunnittelija, muotoilija

040 772 6732
reeta.lehto@parviainenark.fi

Rosa Vila Guzman

Arkkitehti SAFA

050 341 6181
rosa.vila@parviainenark.fi

Salla Visuri

Rakennuspiirtäjä

040 737 0097
salla.visuri@parviainenark.fi

Tea Savolainen

Sisustusarkkitehti, TaM

0400 167 097
tea.savolainen@parviainenark.fi

Tero Pulkkinen

Rakennusarkkitehti

09 4174 1400
tero.pulkkinen@parviainenark.fi

Tiitta Salmenkivi

Sisustusarkkitehti, TaK

050 407 5702
tiitta.salmenkivi@parviainenark.fi

Tijana Pešic

Rakennuspiirtäjä

0400 766 231
tijana.pesic@parviainenark.fi

Tuula Huttunen

Rakennusarkkitehti RIA

040 512 7170
tuula.huttunen@parviainenark.fi